Schneider 100-8-6 W

Cena produktu Schneider 100-8-6 W není známa.

 

Popis produktu Schneider 100-8-6 W: * Přenosný pístový kompresor bezolejový na 8 bar s plnícím výkonem 50 l/min. a 6 l vzdušníkem. Provedení na 230 V. * S agregátem na jedné hřídeli s motorem a jedním válcem. * Kompletně vybavený vš... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Schneider 100-8-6 W - popis

nahoru

* Přenosný pístový kompresor bezolejový na 8 bar s plnícím výkonem 50 l/min. a 6 l vzdušníkem. Provedení na 230 V. * S agregátem na jedné hřídeli s motorem a jedním válcem. * Kompletně vybavený všemi pojistnými armaturami a elektrickým připojovacím kabelem se zástrčkou. * Plně automatický provoz s tlakovým spínačem a odvzdušňovacím ventilem. * Dlouhá živostnost oproti tradičním bezolejovým kompresorům díky vysoce hodnotným, opotřebení odolným materiálům. * Vysoký plnící výkon díky výkonnému kyvnému pístu. * Redukční ventil k nastavení provozního tlaku. * Tichý díky speciálnímu zakrytí agregátu. * Nízký počet otáček. * Vzdušník vybavený pojistným ventilem, manometrem tlaku ve vzdušníku a vypouštěcím ventilem kondenzátu. * Záruka 10 let na vzdušník proti prorezavění.

Výrobce Schneider
Vzdušník 6 l
Tlak 8 bar

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Schneider 100-8-6 W užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Elektrocentrály nebo Lanové navijáky, Elektrické nůžky na plech, Řezačky na dlažbu.

Nejlevnější Schneider 100-8-6 W akční ceny - Levné Schneider 100-8-6 W

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Schneider 100-8-6 W stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Schneider 100-8-6 W najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Kompresory.


;